Умови маркетингової акції «Вільний простір» для абонентів (фізичних осіб) послуги доступу до мережі Інтернет

1. Зміст маркетингової акції «Вільний простір» (далі – Акція) – підключення споживачів (фізичних осіб), у разі наявності технічної можливості підключення, до послуги доступу до мережі Інтернет (далі – Послуга) з розміром абонентної плати, зазначеній в п. 8 цього додатку, протягом перших п’яти календарних місяців з дати підключення. По закінченню п’яти  місяців з дня після підключення абонентна плата справлятиметься згідно з умовами обраних та діючих тарифних планів в рамках яких діяла Акція, згідно умов договору та загальних умов надання послуг, з якими можна ознайомитись на веб-сторінці http://gts.dp.ua/connect_all/accord.

 2. Мета акції – задоволення потреб нових абонентів (фізичних осіб) в отриманні послуг доступу до мережі

Інтернет за технологією Ethernet від компанії ТОВ «ГЛОБАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ».

3. Термін проведення Акції:

3.1.   Період проведення Акції – з 01 вересня по 31 січня (включно) 2018 року.

3.2.   Граничний термін підключення –  15 лютого 2018 року.

4. Територія дії Акції – території, зазначені у стовпці №1 таблиці 8.1 цього Додатку.

5. Учасники Акції:

5.1.  Учасники Акції – споживачі (фізичні особи), які не є Абонентами послуг доступу до мережі Інтернет від ТОВ «ГЛОБАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ» протягом дії Акції та не були ними протягом останніх трьох місяців до дати підключення.

6. Умови Акції:

6.1.   Учаснику Акції надається можливість підключення послуги доступу до мережі Інтернет за будь-яким доступним для замовлення тарифним планом, в межах зазначених населених пунктів, зі швидкістю та розміром абонентної плати що вказані в стовпчиках №3 та №4 таблиці 8.1 п.8 цього Додатку. По закінченню п’яти місяців з дня після підключення, умови підключення та абонентна плата справлятиметься згідно умов зазначених в стовпчиках № 5 та № 6 таблиці 8.1 п.8 цього Додатку.

6.2.  Споживачі (фізичні особи) можуть подати заявку на участь в Акції звернувшись до цілодобової служби підтримки Клієнтів за телефоном 0-800 217-000, або до відповідного регіонального відділу продаж та обслуговування за телефоном який можна знайти на веб-сторінці http://gts.dp.ua/about_us/contact.

6.3.  Підключення до послуги доступу до мережі Інтернет на умовах маркетингової акції «Вільний простір» відбувається лише за наявності технічної можливості її надання за лінією абонента – учасника Акції.

6.4.  Якщо учасник Акції скористався іншою акцією, то знижки за акціями не додаються і не перемножуються.

7. Інформування абонентів про участь в Акції здійснюється шляхом розміщення інформації на веб-сторінці http://gts.dp.ua/.

 8. Умови тарифних планів та розмір абонентної плати за послуги доступу до мережі Інтернет під час дії Акції та по закінченню терміну її дії відповідно до населених пунктів та особливостей побудови мереж зазначені у таблиці 8.1.

Таблиця 8.1 Умови тарифікації послуги з доступу до Інтернет за технологією Ethernet

Населений пункт проведення

Назва тарифного плану в рамках якого діє Акція

Назва тарифного плану в рамках якого діє Акція в Білігнгу

Умови доступу до мережі Інтернет згідно маркетингової акції «Вільний простір»

Умови доступу до мережі Інтернет по закінченню терміну дії Акції

Швидкість

Тариф, грн./ місяць (з ПДВ, 20%)

Швидкість

Тариф, грн./ місяць (з ПДВ, 20%)

 

м.Дніпро

«Максі»

«Вільний простір»

до 100 Мбіт/с

79,00

до 100 Мбіт/с  

129,00

9. Вартість підключення послуги доступу до мережі Інтернет:

9.1. для багатоквартирних житлових будинків - 1,20 грн. (з урахуванням ПДВ 20%).

9.2. для приватного сектору – встановлюється окремо, в залежності від технічної можливості та умов побудови мережі.

10. Форма розрахунків – передоплата, за умови внесення грошових коштів на особовий рахунок Абонента.

11. Первинний платіж – включає в себе: вартість підключення (згідно п. 9 даного Додатку) та абонентну плату за перший місяць користування акційною пропозицією (згідно стовпчика № 3 обраного тарифного плану таблиці № 8.1 п. 8 даного Додатку). Первинний платіж сплачується Абонентом впродовж 3 (трьох) банківських днів з дня підключення.

12. Спосіб оформлення відносин з абонентом – погодження абонентом умов «Публічного договору».

13. Порядок розрахунків (оплати замовлених Послуг) – внесення абонентної плати на свій особовий рахунок шляхом перерахування грошових коштів у безготівковій формі на поточний рахунок ТОВ «ГЛОБАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ».

14. Зміна обраного тарифного плану на інший протягом дії Акції не передбачається.

15. По закінченню терміну дії Акції Абонент може змінити тарифний план звернувшись до абонентського відділу або через особистий кабінет на сторінці https://my.domtele.com/. Обраний тарифний план вступить в силу з наступного дня після подання заявки на зміну тарифного плану.

16. Відмова від користування послугами – згідно умов публічного договору про надання телекомунікаційних послуг.

17. Абонент в період дії Акції має можливість через особистий кабінет, або через звернення до відділу продаж та обслуговування, замовити та підключити будь-яку з додаткових послуг на стандартних умовах, які в свою чергу не передбачають будь-які акційні підключення.

18. Фактична швидкість доступу до Інтернет - ресурсів може відрізнятись і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей кінцевого обладнання абонента.

19. Гарантована мінімальна швидкість передавання та приймання даних каналу некомутованого доступу до мережі Інтернет, що знаходиться в зоні відповідальності ТОВ «ГЛОБАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ», становить не менш ніж 56 Кбіт/сек.

Максимальну швидкість передавання та приймання даних каналу некомутованого доступу до мережі Інтернет, що знаходиться в зоні відповідальності ТОВ «ГЛОБАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ», визначено умовами замовленого Абонентом Тарифу (Тарифного плану).

20. ТОВ «ГЛОБАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ» має інші права, передбачені законодавчими актами та нормативними документами у сфері телекомунікацій.